UUDISED JA PIKEMAD LOOD
Filtreeri postitusi

Eksperdid otsustasid: see on Eesti parim turvalahendus

Eesti parim turvalahendus 2022. aastast on valitud. Erinevate süsteemide tulemuslik integratsioon ning paljudest komponentidest hästitöötava tervikliku turvasüsteemi moodustamine tõid tiitli Baltimaade suurimale Greenergy Data Centersi (GDC) andmekeskusele. Just nii arvab Eesti Turvaettevõtete Liidu (ETEL) tegevjuht Andre Lilleleht, kes hääletust manageeris.

EULE poolt projekteeritud ja Telegrupi poolt paigaldatud roheenergial töötava andmekeskuse mitmetasandiline kõrgtehnoloogiline turvasüsteem kaitseb tundlikke andmeid füüsilise rikkumise, hävimise ning volitamata ligipääsu eest. Projekteeritud lahendus hõlmab lisaks tavapärastele valve-, videovalve- ning läbipääsusüsteemidele ka näiteks teetõkete, aiavalve, biomeetrilise tuvastuse ja tuleohutusautomaatika süsteeme. Seetõttu omab keskuses kordasaadetu kindlasti olulist mõju turvalahenduste projekteerimise valdkonnas ja on eeskujuks teistele ettevõtetele, kes soovivad oma turvasüsteeme ettevaatavalt kavandada.

Eesti parima turvalahendust valitakse alates 2001. aastast. 2017. aastast osalevad parimate valmisprotsessis kõik ETELi liikmed ja tema lähimad koostööpartnerid. See tõstab saadud tunnustuse väärtust veelgi.

Tunnustamine on ellu kutsutud ETELi poolt eesmärgiga tõsta esile ettevõtteid, organisatsioone ja üksikisikuid, kes on eelmisel kalendriaastal oluliselt panustanud ettevõtete ja organisatsioonide tegevusriskide maandamisse ning nende vara ja inimeste turvalisuse tõstmisse.

Projektiosalisena palusime originaalina GDC ajaveebis ilmunud artikli endale külla. Olgu hoiatatud, et artikkel on sisukas ning jagab ka praktilisi nõuandeid. 
Loe lisaks